ارتباط با دبیرخانه دایم همایش     info@itcg.ir     02188734499     
 

 
  • ثبت نام
  • ارسال مقاله
تاريخ:هفتم دی 1395 ساعت 12:23   |   کد : 10190
نشست بررسی چالش ها و راهکارهای حضور شرکت های نوپا و متوسط فناوری اطلاعات در فرابورس
سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برای اولین بار نشست تخصصی "بررسی چالش ها و راهکارهای حضور شرکت های نوپا و متوسط فناوری اطلاعات در فرابورس" را در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار می کند.


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، پیروی مذاکرات و تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه ای و شرکت فرابورس ایران، برای نخستین بار در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، زمینه ‏های حضور بنگاه‌های کوچک و متوسط  فناوری اطلاعات در فرابورس ایران طی یک نشست تخصصی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
علی آذرکار دبیر شورای سیاست گذاری پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات با اعلام این خبر گفت: براساس توافق و تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه ای و شرکت فرابورس ایران، قصد داریم طی یک نشست تخصصی در همایش راهبری، چالش ها و راهکارهای حضورشرکت های متوسط و نوپای فناوری اطلاعات درفرابورس را شناسایی و مورد بررسی قرار دهیم.
آذرکار در این رابطه ادامه داد: در این نشست تخصصی، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای، مدیرعامل شرکت فرابورس، مدیران و نمایندگان شرکت های متوسط و نوپای حوزه فناوری اطلاعات حضور دارند.
دبیر شورای سیاست‏گذاری همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات با اشاره به ارتباط موضوع این همایش و چالش های حضور شرکت ها در فرابورس گفت: با توجه به اینکه موضوع پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، «کنترل‌های داخلی و مدیریت ریسک» است و از آنجا که یکی از پیش‌نیازهای ورود شرکت‌ها به بازار بورس نیز استقرار کنترل‌های داخلی و مدیریت ریسک محسوب می شود، دراین همایش نشست بررسی چالش ها و راهکارهای ورود شرکت های نوپا و متوسط  فناوری اطلاعات در فرابورس برگزار می شود.
آذرکار در این خصوص ادامه داد: دراین نشست، علاوه بر امضای تفاهم‌نامه میان سازمان نظام صنفی رایانه ای و شرکت فرابورس، خدمات و تسهیلاتی که فرابورس ایران در اختیار متقاضیان برای پذیرش قرار می‌دهد بیان و تشریح خواهد شد.
به گفته آذرکار ،حضور در این نشست برای شرکت‌های عضو سازمان که علاقه‌مند به حضور در فرابورس هستند، فرصت مناسبی است تا بتوانند با قوانین و آیین‏نامه‏های این حوزه و همچنین چالش‏های موجود آشنا شوند.
سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، پس از برگزاری موفق چهاردوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، امسال پنجمین دوره این همایش را از ساعت 8 الی 16 روز چهارشنبه 15 دی ماه 1395 در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد کرد.
متقاضیان برای شرکت در این همایش و ثبت نام در نشست تخصصی فرابورس می‏توانند به وبگاه همایش در آدرس www.itcg.ir مراجعه کنند.
 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

پوستر همایش