ارتباط با دبیرخانه دایم همایش     info@itcg.ir     02188734499     
 

 
  • ثبت نام
  • ارسال مقاله
تاريخ:سيزدهم شهريور 1395 ساعت 09:30   |   کد : 10180
آغاز ثبت نام در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات
آغاز ثبت نام در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، پس از برگزاری چهار دوره مداوم همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات طی چهار سال گذشته، پنجمین دوره این همایش، روز دوشنبه 24 آبان ماه 1395 در سالن همایش کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد.
در این دوره از همایش، مبحث " کنترل‏‌های داخلی و مدیریت ریسک" به‌عنوان موضوع پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات انتخاب شده است. علاقمندان برای ثبت نام از تاریخ 13شهریورماه تا پایان مهرماه جاری فرصت دارند در این همایش تخصصی ثبت نام کنند.
درپنجمین دوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات محورهایی همچون " اصول و مفاهیم کنترل‏‌های داخلی و مدیریت ریسک"،" پایش و ارزیابی ریسک فناوری اطلاعات"، "چالش‌‏ها و رهنمودهای ساختاری و فرآیندی در زمینه استقرار نظام کنترل‏‌های داخلی"، "معرفی چارچوب‌ها، به‏‌روش‏‌ها و استانداردهای مرتبط با کنترل‏‌های داخلی" و همچنین" نقش فناوری اطلاعات به عنوان یک توانمندساز در استقرار نظام کنترل داخلی" مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
مخاطبان این سلسله همایش‌ها، اعضای هیات‌مدیره و مدیران عامل نهادهای حاکمیتی حوزه فناوری اطلاعات در کشور، مدیران ارشد سازمان‌های دولتی، عمومی و خصوصی، متخصصان و دانشجویان حوزه فناوری اطلاعات و به ویژه مدیریت در حوزه فناوری اطلاعات هستند.
اطلاعات مربوط به سوابق همایش طی  چهارسال گذشته، در وبگاه آن به نشانی www.itcg.ir قابل دسترسی است .

هزینه‌های ثبت نام در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات
  • اعضای سازمان می‌توانند با پرداخت مبلغ  75هزارتومان ضمن حضور در پنل‌های همایش از پذیرایی‌های ناهار و میان‌وعده، دریافت پکیج مربوط به همایش، دریافت گواهی حضور در همایش و اطلاع‌رسانی بعد از همایش بهره‌مند شوند.
  • متقاضیان آزاد حضور در همایش می‌توانند با پرداخت 150 هزار تومان ضمن حضور در پنل‌های همایش از پذیرایی‌های ناهار و میان‌وعده، دریافت پکیج مربوط به همایش، دریافت گواهی حضور در همایش و اطلاع‌رسانی بعد از همایش بهره‌مند شوند.
  • درصورت عدم تکمیل ظرفیت متقاضیان می‌توانند به صورت رایگان با دریافت کارت دعوت درهمایش تنها در پنل‌های همایش حضور یابند و از پذیرایی میان‌وعده بهره‌مند شوند.
    لازم به ذکر است حضور در این همایش منوط به همراه داشتن کارت دعوت است. متقاضیان برای ثبت نام و اعلام حضور در این همایش می‌توانند اینجا کلیک کنند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

پوستر همایش