ارتباط با دبیرخانه دایم همایش     info@itcg.ir     02188734499     
 

 
  • ثبت نام
  • ارسال مقاله
تاريخ:نهم آذر 1393 ساعت 16:19   |   کد : 91
سومین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات 17دی ماه برگزار می شود

سومین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات 17دی ماه برگزار می شود.
سازمان نصر تهران سومین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات را هفدهم دی ماه جاری درپژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نصر تهران، رئیس کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان با اعلام این مطلب گفت: موضوع این همایش، «ممیزی فناوری اطلاعات» است و تلاش شده تا تجارب کاربردی انجام شده در سطح شرکت‌ها، برای مخاطبین ارایه شود.
علی آذرکاربا اشاره به زمان برگزاری این همایش ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های اولیه، قرار بود این همایش در تاریخ 19 آذر برگزار شود که به دلیل تداخل زمانی با نمایشگاه الکامپ، یک ماه به تاخیر افتاد.کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات، سومین دوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات را پس از برگزاری دو دوره مداوم طی دو سال گذشته برگزار می کند
آذرکار درخصوص مقالات ارائه شده برای طرح در این همایش تخصصی گفت: دراین همایش 8 مقاله از سازمان‌های مختلفی مانند بانک ملت، شرکت شاپرک، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، شرکت توانیر، و شرکت توسن ارایه خواهد شد. تلاش شده تا برای اولین بار، محموعه مقالات همایش هم در به‌صورت چاپ شده در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گیرد.
رئیس کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان نصر تهران با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام برای متقاضیان حضور در این همایش ادامه داد :علاقه‌مندان برای ثبت‌نام باید حداکثر تا 10 دی ماه به وبگاه همایش (به آدرس http://www.itcg.ir) مراجعه کنند.
اولین دوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات که زمستان 91 از سوی سازمان نصر تهران برگزار شد، بیشتر به تشریح مفاهیم راهبری سازمانی فناوری اطلاعات به عنوان یکی از الزامات رشد و بهره‌وری درسازمان‌ها پرداخت.
رویکرد دومین همایش، "ارتقاء ظرفیت کارفرمایی در تعریف و اجرا پروژه‏ها و خدمات فناوری اطلاعات" بود.
در سومین دوره این همایش قراراست رویکرد ممیزی فناوری اطلاعات مدنظر قرار گیرد.
محورهای ده گانه این دوره از همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات شامل "تبیین مفاهیم و اصول ممیزی فناوری اطلاعات" ، "معرفی چارچوب‌ها، به‌روش‌ها و استانداردها"، "ضرورت استفاده از استانداردها و چارچوب‌ها در سازمان‌های بزرگ"، "ارائه الگوهای بین‌المللی و تجارب سایر کشورها و تبیین شرایط مشاوره و توصیف فضای مشاوره کشور"،"ارائه تجارب موفق و آسیب شناسی تجارب ناموفق در اجرا"، "بررسی قوانین و مقررات تهدیدکننده و تقویت کننده"، طرح چالش‌ها، الزامات و عوامل کلیدی موفقیت استقرار ممیزی فناوری اطلاعات" و"ارائه نتایج پژوهش‌ها و تحقیقات در حوزه ممیزی فناوری اطلاعات" هستند.
مخاطبان سومین همایش، مدیران عامل نهادهای حاکمیتی حوزه فناوری اطلاعات در کشور، مدیران ارشد سازمان‌های دولتی و خصوصی، مهندسين، مشاورین، مدیران و متخصصین فناوری اطلاعات، كارشناسان مدیریت، برنامه‌ريزي و كنترل پروژه اساتید و دانشجویان هستند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

پوستر همایش