ارتباط با دبیرخانه دایم همایش     info@itcg.ir     02188734499     
 

 
  • ثبت نام
  • ارسال مقاله
تاريخ:سی ام شهريور 1393 ساعت 16:10   |   کد : 89
سومین جلسه کمیته علمی همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار شد


به گزارش روابط عمومی سازمان نصر تهران، این سازمان در راستای برگزاری سلسله‌ همایش‌های راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، پس از برگزاری دو دوره مداوم، درنظر دارد سومین دوره این همایش را با رویکرد "ممیزی فناوری اطلاعات"، 19 آذرماه درپژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات) برگزار کند.
درسومین جلسه کمیته علمی این همایش که با حضور نمایندگان بخش خصوصی، اساتید دانشگاهی و سازمان های دولتی برگزارشد، ضمن تبیین اقدامات صورت گرفته درخصوص جلب مشارکت بیشتر دستگاه های دولتی و غیردولتی، مقالات ارسالی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
الهه نجفی، دبیر علمی این همایش با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با مهمان های خارجی همایش بین المللی "اینترنت؛ پیشران توسعه اقتصادی" گفت: در حاaیه این همایش که توسط سازمان نصر در هفته‌ی دوم شهریوربرگزار شد، فرصتی فراهم شد که موضوع همایش راهبری و مدیریت با نمایندگان کشورهای عربی حاضر در همایش مورد بحث قرار گیرد و از ایشان برای مشارکت در زمینه علمی دعوت به عمل آورده شد.
نجفی همچنین به تشریح مذاکرات صورت گرفته با نمایندگان انجمن PIKOM مالزی پرداخت و اظهار امیدواری کرد که تعاملات صورت گرفته با این انجمن به خروجی مشخصی برای ارتقا کیفیت محتوی همایش منجر شود.
او همچنین درخصوص دستاوردهای این همایش برای معاونین فناوری اطلاعات دستگاه های مختلف کشور گفت: در این همایش اطلاعات مفیدی در زمینه ‏های ذیل در اختیار این گروه قرار می‏گیرد.
• مزایای استقرار ممیزی فناوری اطلاعات
• الزامات و سازوکار استقرار ممیزی فناوری اطلاعات
• حداقل اجزاء یک طرح ممیزی فناوری اطلاعات
• جایگاه و نحوه تعامل ممیزی فناوری اطلاعات با ممیزی سازمانی، حسابرسی، کنترل داخلی و مدیریت ریسک
دبیر علمی سومین همایش بار دیگر به نگاه کاربردی این همایش به حوزه ممیزی فناوری اطلاعات و ارایه‏ رویه‏های اجرایی، چالش‏های اجرا و پرداختن به کاربردها در این همایش اشاره کرد.
ازجمله مصوبات سومین جلسه کمیته علمی همایش، تاکید بر دو مرحله‏ای شدن فرآیند داوری و بازبینی مجدد ویرایش نهایی تمام مقالات توسط کمیته علمی بود.


 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

پوستر همایش