ارتباط با دبیرخانه دایم همایش     info@itcg.ir     02188734499     
 

 
  • ثبت نام
  • ارسال مقاله
تاريخ:چهارم آذر 1394 ساعت 11:39   |   کد : 137
برگزاری جلسه کمیته علمی درباره چالش‌های بخش مشاوره

برگزاری جلسه کمیته علمی درباره چالش‌های بخش مشاوره
 
ششمین جلسه کمیته علمی چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، به منظور بررسی و تعیین سرفصل‌های بخش «چالش‌های مشاوره» در تاریخ 1394/09/02 در محل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران تشکیل شد. با توجه به امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه «سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور»، «سازمان مدیریت صنعتی» و «انجمن انفورماتیک ایران» در خصوص رونق‌بخشی به وضعیت بازار مشاوره فناوری اطلاعات در کشور، و بر اساس پیشنهاد قبلی اعضای کمیته علمی، این جلسه اعضای کمیته راهبری تفاهم‌نامه فوق (که به اختصار «انس» نامیده می‌شود)، هم حضور داشتند. حاضرین در این جلسه عبارت بودند از: خانم‌ها داننده، نجفی، و میرزایی ()، و آقایان صفاری (عضو کمیته راهبری انس)، شاه‌کرمی (ناظمی (عضو کمیته راهبری انس)، ناظمی (عضو کمیته راهبری انس)، کرمی، احمدی، کرباسی، مومنی، خانی، و آذرکار.
در ابتدای جلسه، خانم میرزایی کلیاتی از طرح انس و اهداف و همچنین فعالیت‌های انجام شده قبلی و برنامه‌ریزی شده آتی را بیان و تشریح کردند. پس از آن سوالاتی توسط آقایان مومنی و کرمی در خصوص طرح و اهداف آن بیان شد که توسط آقای صفاری پاسخ داده شد.
در ادامه، و بر اساس دستور جلسه قبلی، آقای مومنی چالش‌های بخش مشاوره فناوری اطلاعات را بر اساس یک دسته‌بندی (از دیدگاه کارفرما، مشاور، چرخه‌عمر پروژه، و ...) ارائه کرده که با استقبال اعضا مواجه شد. به دلیل مفصل بودن موضوعات، آقای صفاری پیشنهاد کردند آن دسته از چالش‌ها که منبعث از شرایط داخلی کشور است و/یا وزن بیشتری در پروژه‌ها (نسبت به سایر عوامل) دارد، در بخش «چالش‌های مشاوره» مطرح شود.
در انتها مقرر شد بر اساس نظرات اعضای کمیته، سناریویی برای اجرای بخش مذکور توسط خانم نجفی و آقای آذرکار تهیه و پس از تایید کمیته علمی، برای اجرای آن اقدام شود.


 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 پوستر همایش