ارتباط با دبیرخانه دایم همایش     info@itcg.ir     02188734499     
 

 
  • ثبت نام
  • ارسال مقاله
تاريخ:سوم آذر 1394 ساعت 13:13   |   کد : 136
برگزاری اولین جلسه کارگروه جایزه ارتقای ظرفیت کارفرمایی

برگزاری اولین جلسه کارگروه جایزه ارتقای ظرفیت کارفرمایی

تامین خدمات و محصولات فناوری اطلاعات از طریق برون‏سپاری یکی از رویکردهای جاری سازمان‏‌ها و بنگاه‌‏ها در حال حاضر است. برون‏سپاری پروژه‌های فناوری اطلاعات، به دلیل پیچیدگی‌های ویژه‌ی خود، همواره با چالش‌هایی مواجه بوده است. این چالش‌ها خاص یک کشور و یا سازمان خاص نبوده؛ بلکه یک موضوع کلی و جهانی است.
در بسياري از سازمان‌هايي كه در برون‏سپاری پروژه‌هاي فناوری اطلاعات با مشكل مواجه هستند، مديران و مهندسين ضرورت بهبود را درك كرده‌، ولي در مورد اين كه اولويت‌هاي بهبود كدام است و ابتدا بايد چه گام‌هايي برداشته شود اتفاق نظر وجود ندارد. براي بهبود پايدار در سازمان، لازم است مسير مشخصي براي بهبود ترسيم شده باشد و سازمان گام‌به‌گام در آن مسير پيش رود و مراحل بهبود را يكي پس از ديگري پشت سر بگذارد. دبیرخانه دائمی همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات  در صدد است تا به منظور ارتقا ظرفیت کارفرمایی در برون‏سپاری پروژه‏‌های فناوری اطلاعات جایزه ظرفیت کارفرمایی را طراحی نموده و از طریق فرآیند ارزیابی سالانه مرتبط با جایزه  سازمان‏‌ها و بنگاه‏‌ها را با مدل‏ بلوغ فرآیندی تامین خدمات و محصولات فناوری اطلاعات که دربرگیرنده مسیر بهبود پایدار است آشنا نماید. این دبیرخانه همچنین به منظور ترویج این مدل‏‌ها به عنوان بازوی مشورتی سازمان‏‌ها ایفای نقش خواهد نمود.
به همین منظور طراحی جایزه ارتقا ظرفیت کارفرمایی در دستورکار همایش چهارم قرار گرفت.
بر همین اساس، به منظور تبیین اهداف و فرآیندهای «جایزه ارتقای ظرفیت کارفرمایی» تشکیل کارگروهی با حضور: خانم‌ها داننده و نجفی، آقایان مومنی، سعدآبادی، تبریزی و کرباسی برنامه‏ریزی شد. اولین جلسه این کارگروه در تاریخ 1394/09/03 در محل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار شد.


 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 پوستر همایش