ارتباط با دبیرخانه دایم همایش     info@itcg.ir     02188734499     
 

 
  • ثبت نام
  • ارسال مقاله
تاريخ:بيستم و چهارم مرداد 1394 ساعت 19:35   |   کد : 103
برگزاری دومین جلسه کمیته علمی همایش
دومین جلسه کمیته علمی چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات پس از جمع‏بندی نظرات اعضای کمیته علمی از طریق ارتباطات الکترونیکی به منظور تصویب موضوع و محورهای همایش چهارم، در تاریخ 18/03/1394 در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار شد.
در این جلسه آقای خراط در خصوص ادبیات محورهای همایش، ایراداتی را اعلام کردند که قرار شد آنها در نسخه نهایی برطرف شود.
در ادامه نظرات گروه «راهبری و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات» انجمن انفورماتیک ایران، مبنی به تغییر موضوع همایش به «سازوکارهای سنجش کیفی خدمات و محصولات فناوری اطلاعات» توسط نماینده این گروه، آقای کرباسی ارائه، و مورد بحث و تبادل نظر اعضای کمیته علمی قرار گرفت. به منظور لحاظ کردن درخواست‌های انجمن انفورماتیک ایران، محوری با عنوان «سنجش کیفی خدمات و محصولات فناوری اطلاعات» به محورهای همایش اضافه شد. ایشان آمادگی گروه را برای ارائه مقالات متعدد در این زمینه اعلام کردند.
آقای خانی به موضوع سلامت اداری و نقش فناوری اطلاعات در سلامت اداری اشاره کرده و آقای مومنی نیز موضوع روال‏های سازمان‏ها برای مدیریت دارایی‏ها را از موضوعات قابل بحث در همایش دانستند. در این خصوص مقرر شد محور «مدیریت دارایی‏ها و راه‏کارهای سنجش میزان اثربخشی آن‏ها» هم به محورهای همایش اضافه شود.
به منظور پربارتر شدن همایش چهارم موارد زیر در این جلسه مطرح، که مقرر شد در دستورکار دبیرخانه همایش قرار گیرد:
  • آقایان دهقانی و زین‏الدین به ایجاد بخشی در همایش با  موضوع بررسی پایان‏نامه‌های کاربردی انجام شده درحوزه مدیریت و راهبری، و همچنین ایده‏ها و موضوع کاربردی رساله‌های دکترا اشاره کردند.
  • آقای مومنی برگزاری نمایشگاه جانبی در کنار همایش و فعال‏سازی فروم تبادل نظر در وبگاه همایش را پیشنهاد کردند.
  • آقای خراط پیشنهاد کردند که مقالات نظری دریافت شده که دربرگیرنده تجربه کاربردی خاصی نیست، در صورت تایید داوران، به عنوان پوستر در همایش ارائه شود.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

پوستر همایش